KONST / Litografier / Färglitografi 13603541
nr 1360 3541
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 121/375. Motivet: 43x30 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:10:25
16/11 18:05:24